Hologram Teknolojisi ile Etkileşimde 3. Boyut

3 Boyutlu teknolojiler konusunda ülkemizde yenilikçi teknolojileri üretmekteyiz. AYH01 Ürünümüz ile Endüstriyel tanıtımda farklılıkların merkezi olduğumuz için mutluyuz.

Endüstriyel tanıtımlarda çok etkin kullanılabilecek AYH01 ile örneğin bir inşaat firması projesini 3Boyutlu, gerçeği ile birebir şekilde tanıtabilecek. Müşteriler dokunmatik ekran aracılığı ile tüm odaları tüm açıları ile gezebilmektedir. Ayrıca İnşaat kesitlerini detaylıca inceleme imkanına sahiptirler. Görselliğe eşlik eden ses yapısı ile müşteriler dairede banyo kısmına yaklaştığında su sesini dahi duymaktadırlar. Hem görsel hem de işitsel olarak ürün tanıtımını mümkün kılan AYH01 ile müşterilerinizin hayallerine dokunmasına fırsat verebilirsiniz.

AYH01 İle Endüstriyel Tanıtımda 3. Boyut Teknoreel'de

AYH01 Lansmana Özel Sipariş Verebilirsiniz

AYH01 Teknoreel Teknoloji bünyesinde geliştirilmiştir. Yazılım, donanım ve entegrasyonu Teknoreel tarafından oluşturulan AYH01 ülkemizde yenilikçi etkin bir tanıtım modeli sunmaktadır. Tüm Türkiye'de özellikle Endüstriyel tanıtımlarda kolaylıkla kullanılabilecek olan ürünümüze lansmana özel fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz. Ürünümüzü yakından incelemek ve fiyat teklifi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.Line
Play the video
çizgi